Смартфон завжди знаходиться під рукою та є основним джерелом виходу в інтернет для більшості людей. Тому важливо знати основні способи збільшення швидкості інтернету на телефоні, щоб мати можливість користуватися всесвітньою мережею максимально комфортно і оперативно. 

Як прискорити мобільний інтернет на Android

  1. Зміна формату підключення

У нових моделях смартфонів 4G є стандартом та активовано за замовчуванням. Однак у старих телефонах може бути заданий формат 3G, який відрізняється нижчою швидкістю передачі даних. Тому якщо ви маєте стару модель смартфона, необхідно зайти в налаштування і вручну вибрати новий формат підключення. 

  1. Видалення зайвих програм

Багато програм можуть використовувати трафік навіть у фоновому режимі. Влаштуйте ревізію та видаліть старі, непотрібні програми, що гальмують роботу пристрою та інтернету. 

  1. Увімкніть режим економії трафіку

Частина браузерів має спрощений режим, при якому відбувається стиснення сторінок для збільшення швидкості завантаження. У більшості випадків ви навіть не помітите різницю, лише на частині сайтів може знизитися якість зображень або зникнути деякі елементи. 

Опис, як збільшити швидкість інтернету на андроїд з офіційного сайту Google.  

  1. Використовуйте полегшені версії програм

Багато популярних програм мають полегшені, Lite версії. За рахунок більш простого дизайну та функціоналу вони дозволяють досягати хороших показників продуктивності та збільшення швидкості інтернету. 

  1. Очищення кешу

Згодом, кожен додаток накопичує багато зайвих даних, які можуть впливати на швидкість його роботи. Іноді проводьте очищення кешу, щоб прискорити інтернет на Андроїд. 

  1. Перезавантаження телефону

Крім очищення кеша важливо також іноді перезавантажувати телефон, оскільки при дуже довгій безперервній роботі він може почати гальмувати.

  1. Використання спеціальних програм

Існує низка програм, які можуть збільшити швидкість інтернету за рахунок більш оптимального використання всіх процесів. Проте думки користувачів щодо них розходяться. Деяким вони справді допомагають, тоді як іншим можуть навпаки гальмувати з’єднання. Спробуйте встановити подібну програму і перевірте, як вона запрацює саме у вас. 

  1. Вибір правильного місця

Хоча зараз мобільна мережа поширена дуже широко навіть у найвіддаленіших селах, все одно у деяких місцях зв’язок може бути гіршим – у під’їздах, ліфтах, у деяких частинах квартир тощо. Перш ніж скаржитися на поганий інтернет, спробуйте вибратися на відкриту ділянку і перевірити швидкість там. 

  1. Зміна тарифного плану

Якщо жодна з перелічених порад не принесла потрібного результату, поговоріть зі своїм провайдером щодо того, як покращити мобільний інтернет, перейшовши на швидший тарифний план. 

  1. Зміна пристрою

Якщо не допомогла навіть зміна тарифу, справа може полягати у телефоні. Як і будь-яка інша техніка, згодом смартфон застаріває та починає працювати гірше. Можливо, варто подумати про зміну пристрою, а не про збільшення швидкості мобільного інтернету.  

Як прискорити інтернет на планшеті

Більшість планшетів працює на базі тієї ж операційної системи, що смартфони. Тому для збільшення швидкості інтернету на планшеті можна використовувати всі способи, описані вище. 

Якщо ж ви користуєтеся пристроєм вдома, і хочете дізнатися, як прискорити інтернет на планшеті через Wi-Fi, то вам допоможе інформація з нашої попередньої статті

Share