Ця інформація відображається в Особистому кабінеті, доступному на сайті компанії, при необхідності оператор Контакт-центру також може повідомити поточний стан Вашого рахунку.

В Особистому кабінеті на сайті доступні наступні функції:

  • Перегляд поточного балансу.
  • Перегляд інформації про надходження коштів на Ваш рахунок (списання коштів з Вашого рахунку)
  • Продовження інтернету на 1 годину (доступно 3 рази в місяць.)

Відновити пароль доступу до Особистого кабінету можна зателефонувавши в Контакт-центр в будь-який час.

✔️+380 (56) 71-99-000
✔️+380 (68) 71-99-000
✔️+380 (73) 71-99-000
✔️+380 (99) 71-99-000

Ви маєте право за власним бажанням змінити тариф на Інтернет. Для цього Вам потрібно залишити заявку будь-яким перерахованим способом:

  • в Особистому кабінеті;
  • зателефонувавши до нашого Контакт-центру;

Зміна тарифного плану здійснюється після закінчення поточного розрахункового періоду, за умови наявності достатньої кількості грошових коштів на Вашому особовому рахунку (в розмірі повної абонентської плати за 30 днів по знову обраному тарифному плану).

Використовуйте посилання https://www.speedtest.net/ або додаток на смартфоні Spedtest by Ookla.

Нагадуємо, що всі програми, які активно або неактивно, але використовують інтернет, можуть знизити реальну швидкість роботи з інтернетом. Перед вимірюванням швидкості рекомендуємо відключити Ваше захисне ПЗ, переконатися, що не активні такі додатки як skype, torrent і т.п., і в даний момент не йде скачування інформації з мережі Інтернет.

Для коректного виміру швидкості рекомендуємо підключити кабель безпосередньо до комп’ютера минаючи додаткове обладнання (роутер і т.п.). Найбільш об’єктивний результат при тесті швидкості можна побачити в безпечному режимі з підтримкою мережі (якщо ОС Windows), для переходу в цей режим, перезавантажте комп’ютер і під час включення комп’ютера часто натискайте F8 (до появи меню додаткових варіантів завантаження). Можливі незначні похибки вимірювання швидкості, тому в тарифному плані вказується тільки швидкісна характеристика виділеного каналу.

На швидкість скачування впливають різні чинники, наприклад:

  • завантаження каналу до сервера;
  • завантаження самого сервера;
  • апаратне забезпечення комп’ютера;
  • програмне забезпечення комп’ютера.

Також відомий як “Зовнішня IP-адреса”, “Біла IP-адреса” або “Пряма IP-адреса”

При підключенні послуги “постійний виділений IP”, комп’ютеру видається постійна Реальна IP-адреса, через яку він і буде взаємодіяти з мережею Інтернет.

Комп’ютер буде повністю доступний за цією IP адресою з будь-якої точки мережі Інтернет, з будь-якого комп’ютера підключеного до Інтернету.

Основні переваги, які отримує користувач, що має фіксовану публічну (реальну) IP-адресу:

Можливість запуску будь-яких серверних додатків, видимих ​​в мережі Інтернет, таких як web сервер, ігровий сервер, поштовий сервер, IRC сервер … Наприклад Ви можете розмістити на цю адресу Ваш веб сайт, при цьому він буде розташовуватися на Вашому комп’ютері, а не у хостера.

Можливість більш безпечного доступу до онлайн банкінгу – Ви вказуєте при реєстрації доступу в банк Ваш постійний IP, і це буде виступати додатковою гарантією безпеки. Навіть якщо хтось зможе викрасти Ваші логін та пароль, зайти на Ваш рахунок він зможе тільки з Вашого IP, а це додаткові і чималі труднощі.

Можливість грати в розраховані на багато користувачів p2p онлайн ігри, які не можуть працювати через NAT, наприклад гра Age of Empires зроблена на основі протоколу DirectPlay7.

Слід самостійно подбати про вірусний та антіхакерський захист вашого комп’ютера, будь-який вхідний трафік, адресований вашій IP-адресі, буде доставлений до вашого комп’ютера і оплачений, незалежно від того, є він запитаним або паразитним.

Інтернет – це глобальна комп’ютерна мережа, яка пов’язує між собою користувачів ПК по всьому світу.

У Інтернет є три основні функції:

Він надає всіляку інформацію.
Служить засобом комунікації.
Розважає Вас, як тільки може.

Як почати роботу в мережі Інтернет?

Для початку дізнаємося кілька понять:

Інтернет-браузер – спеціальна програма, призначена для пошуку інформації в Інтернет, перегляду Веб-сайтів. Практично всі популярні браузери поширюються безкоштовно або «в комплекті» з іншим додатком, таким чином, на Вашому комп’ютері, швидше за все, вже встановлений браузер. Це може бути Internet Explorer (як невід’ємна частина Microsoft Windows), Mozilla Firefox (безкоштовна програма), Opera (безкоштовна програма), Safari (спільно з Mac OS або безкоштовно для Windows), Google Chrome (безкоштовна програма) та інші.

На комп’ютері користувача дані програми позначаються такими ярликами:

  • Internet Explorer
  • Firefox
  • Opera
  • Google Chrome
  • Safari

Дані позначення Ви можете знайти на робочому столі свого комп’ютера, або зайшовши в меню Пуск, Програми.

Адресний рядок – це своєрідний покажчик того, де Ви знаходитесь.

Щоб потрапити на який-небудь сайт, вам потрібно вписати його адресу в адресний рядок. Адреса сайту пишеться латинськими літерами, починаючи з наступних символів: https: // або https: // – (захищений протокол)

Пошук сайтів

Що робити, якщо Ви не знаєте точної адреси необхідного вам сайту, або не знаєте, на який сайт вам потрібно зайти для пошуку потрібної інформації?

Необхідно скористатися так званою «пошуковою системою»: Google. Він дозволяє здійснювати пошук за ключовими словами: «музика», «куди піти вчитися», «знайти однокласників», «програма телепередач» і т. п.

Як його знайти? Потрібно просто ввести в адресному рядку Вашого Інтернет-браузера наступну адресу:

www.google.com.ua

Або просто натиснути лівою кнопкою миші на вищевказане посилання.

Перед вами з’явиться рядок пошуку.

Введіть в рядок пошуку ключове слово або фразу, наприклад, «відпочинок біля моря». Потім натисніть клавішу Enter на клавіатурі. Перед вами з’явиться список Інтернет-ресурсів, в яких зустрічається фраза «відпочинок біля моря». Натисніть лівою кнопкою миші на потрібне Вам посилання і Ви потрапите на знайдений пошуковою системою інтернет-ресурс.

Вам необхідно встановити додаткове обладнання – роутер. Ви можете скористатися нашою пропозицією по налаштуванню роутера. Подробиці можна отримати за телефонами

  • +380 (56) 71-99-000,
  • +380 (68) 71-99-000,
  • +380 (73) 71-99-000,
  • +380 (99) 71-99-000,

Додаткове обладнання Вам необхідно придбати самостійно в торгових мережах електроніки.

Так, Ви можете працювати по VPN з іншими мережами (наприклад, з Вашою корпоративною) з нашої мережі.

В Інтернет можна знайти будь-яку корисну інформацію: книги, статті, новини, прогноз погоди, новинки музики і кіно, а також однокласників, старих друзів і багато іншого.

Рекомендуємо Вам відвідати наступні Інтернет-ресурси:

  • www.facebook.com – найпопулярніший в Україні сайт призначений для спілкування та пошуку друзів.
  • www.instagram.com – сайт, на який можна завантажити фото, на інших подивитися і себе показати.
  • www.youtube.com – сайт, що містить величезну кількість відеозаписів концертів відомих виконавців, виступів політиків, зірок шоу-бізнесу і т. п.

Google Public DNS – інтернет-сервіс корпорації Google, що надає загальнодоступні DNS-сервери. Відкрито в грудні 2009 року. За словами компанії, забезпечує прискорення завантаження веб-сторінок за рахунок підвищення ефективності кешування даних, а також покращений захист від спуфинга.

Як заявляють розробники, метою створення сервісу є збільшення швидкості роботи інтернет-з’єднань, підвищення безпеки (в повному обсязі “звичайні” сервери вчасно отримують оновлення від знайдених вразливостей, та й власні гугловських фільтри від шахраїв мають значення), а також суворе дотримання відповідним стандартам.

Інтернет-провайдер найчастіше також має свій DNS-сервер і надає його адресу клієнтам при підключенні. Це вже цілком собі автоматична система, що містить набагато більше адрес, ніж можна вписати руками в hosts. Ще однією особливістю тут є те, що внутрішні ресурси мережі провайдера занесені тільки в цей “список”, тому якщо хочете ними користуватися, у вас на комп’ютері в налаштуваннях повинен бути провайдерский DNS, інакше доведеться IP-адресу “забивати” вручну. Такий сервер зберігає в пам’яті запитуваний сайти, і якщо хтось хоче туди піти знову, адреса знаходиться дуже швидко.

Однак DNS провайдера може і не знати адреси (зазвичай так буває, якщо ніхто від провайдера на цей сайт не ходив). Тоді він запитує сервер вищого рівня, на що витрачається більше часу. Крім того, можливі різні шкідливі атаки на DNS, в результаті чого ті відключаються або (частково) підміняється “адресна книга”, що там лежить (в результаті можна зайти зовсім не туди, куди хотілося, що загрожує втратою конфіденційної інформації аж до банківських реквізитів – т.з. “фішинг”). Але і не тільки атаки – людські помилки і збої обладнання також можуть вивести з ладу цілі сегменти мережі. Тут-то і може стати в нагоді альтернативний DNS, одним з представників яких є Google Public DNS.

Офіційний сайт Google Public DNS: https://developers.google.com/speed/public-dns/

DNS-адреса: 8.8.8.8

Це Пропускна здатність з’єднання між комп’ютером та обладнанням провайдера по Ethernet, яка значно вищє швідкості виходу в інтернет за тарифом.

У кожного тарифного плану є швидкісні обмеження. Обмежень за кількістю трафіку немає.

Трафік – це обсяг інформації, що надходить на Ваш комп’ютер з мережі і відправленої з нього в мережу. Кожен раз, коли Ви переглядаєте сторінки Інтернет, отримуєте пошту, завантажуєте файли, до Вас на комп’ютер надходить якийсь обсяг інформації, вимірюваний в байтах. Вхідний трафік – це обсяг інформації, що приходить на Ваш комп’ютер з мережі, а вихідний, відповідно, обсяг, який іде з Вашого комп’ютера в мережу.

Такі складності зазвичай виникають з популярними безкоштовними ресурсами інтернету, які просто не справляються з навантаженням. Якщо у вас низька швидкість скачування файлів з одного сайту, в той час як швидкість скачування з інших сайтів висока і стабільна, значить, ви звернулися саме до такого завантаженого сервера, і вплинути на ситуацію можуть тільки власники цього ресурсу.

В одному випадку вказана швидкість інтернет-з’єднання (в мегабітах), а в іншому – швидкість скачування (в мегабайтах). Ставлення байта до біту – 1: 8. Таким чином, скачування відбувається на швидкості 20 Мбіт / сек, тільки відображається вона не в Мбіт / сек, а в Мбайт / сек.

Перш за все, спробуйте відключити антивірусні програми, фаєрволи, брандмауер Windows. Якщо проблема збереглася, спробуйте завантажити Windows в безпечному режимі з підтримкою мережевих драйверів (при перезавантаженні часто натискайте на клавіатурі кнопку F8, з’явиться меню, де необхідно вибрати “безпечний режим з підтримкою мережі”). Якщо деякі сайти як і раніше не відкриваються, необхідно звернутися в службу підтримки.

Якщо ви не плануєте користуватися Інтернетом деякий час (наприклад, в зв’язку з від’їздом), ви можете скористатися послугою “Консервація лінії” – абонентська плата не буде списуватися з вашого рахунку протягом усього періоду блокування!

Заблокувати свій рахунок можна подавши заявку, чи зателефонувавши в контакт центр за телефонами:

  • +380 (56) 71-99-000
  • +380 (68) 71-99-000
  • +380 (73) 71-99-000
  • +380 (99) 71-99-000

УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГИ

Заблокувати доступ Ви можете на період 30 діб, після закінчення обраного вами терміну блокування інтернет автоматично буде переведений в активний стан (почнеться щоденне списання грошових коштів до повного вичерпання Вашого балансу).

* Примітка 1: Опція доступна для замовлення на 1 календарний місяць і більше, активація доступна тільки з 1 числа.

* Примітка 2: Шановні абоненти, якщо ви забули встановити консервацію лінії або не знали про таку послугу, наш фінансовий департамент зможе 1 раз зробити обнулення вашого балансу, за той час коли ви не користувалися послугою. Наступного разу обнулення балансу буде не доступно і вам буде потрібно оплатити вартість інтернету в повному обсязі. Це пов’язано з тим що кожен місяць закуповується канал інтернету на активних користувачів.

Всі новини публікуються на головній сторінці сайту, архів новин доступний в розділі Абоненту > Новини.

Завантажити WinMTR для Windows

Якщо Ви зіткнулися з труднощами доступу до будь-якого ресурсу мережі, існує кілька стандартних утиліт для аналізу проблеми:

  • Ping
  • Tracert
  • Pathping

Кожна з них окремо дає частину інформації про проблему, але часто недостатню, крім того робота з командним рядком часто викликає у користувачів складності. Утиліта WinMTR поєднує в собі всі три, і дозволяє спростити користувачеві та спеціалісту технічної підтримки діагностику підключення.

Призначення WinMTR

  • Програма WinMTR, як і утиліта tracert, встановлює маршрут трафіку між комп’ютером, на якому вона встановлена, і зазначеним ресурсом у мережі.
  • У процесі складання маршруту програма вказує всі проміжні ресурси та затримки на кожному кроці.
  • Інтерфейс програми був максимально спрощений порівняно зі стандартними утилітами.

Установка

  • Завантажте файл програми WinMTR.
  • WinMTR.exe може запускатись з будь-якого місця, але для зручності ми рекомендуємо перенести її на робочий стіл.

Використання програми

  • Запустіть WinMTR.exe
  • У вікні, що відкрилося, в поле Host введіть ім’я або IP-адресу сервера, що вас цікавить (в даному випадку google.com), і натисніть на кнопку Start:
  • Повідомляються дані:
    • Hostname – доменне ім’я або IP-адреса вузла
    • Nr – порядковий номер вузла в маршруті
    • Loss % – відсоток втрачених запитів-відповідей від даного вузла
    • Sent – надіслано запитів даному вузлу
    • Recv – отримано відповідей від нього
    • Best – найменший (найкращий) час затримки
    • Avrg – середній час затримки
    • Worst – найбільший (найгірший) час затримки
    • Last – час затримки останнього отриманого пакета
  • Ми рекомендуємо почекати доки система відправить (Sent ) не менше 60 запитів (за замовчуванням 1 запит на секунду); ви можете припинити надсилати запити в будь-який момент після натискання кнопки Stop, але чим більше запитів надіслано, тим точніше результат.
  • Підставами для занепокоєння може бути великі втрати (Loss = 5 і більше %) чи високі затримки (Avg = 350 і більше) продемонстровані на кількох ресурсах.
  • Щоб надати інформацію фахівцеві, зробіть скріншот, або експортуйте дані в текстовий документ за допомогою кнопки Export TEXT:

Вишліть файл або скріншот результатів з проблемним трасуванням, і надішліть нам у зручний для вас месенжер 0737199000 Viber|Telegram для аналізу технічними фахівцями.

Використання програми WinMTR суттєво полегшить та прискорить процедуру діагностики, а отже, дозволить швидше вирішити проблему.