від 150 грн

Підключення інтернету в приватний сектор

Швидко, якісно, доступно!

Ціна підключення інтернету в приватний сектор в Дніпрі

Тариф Ціна (абонплата) Швидкість Вартість підключення Підключення
Хороший інтернет в приватний будинок 150 грн | місяць 10 Мбит/с від 1 грн Підключити
Широкосмуговий інтернет в приватний будинок 220 грн | місяць 50 Мбит/с від 1 грн Підключити
Швидкісний інтернет в приватний будинок 250 грн | місяць 100 Мбит/с від 1 грн Підключити
Оптоволоконний інтернет в приватний будинок 450 грн | місяць 500 Мбіт/с*** від 1 грн Підключити

*** за наявності технічної можливості

  • Перехід між тарифними планами проводиться БЕЗКОШТОВНО
  • Зміна тарифного плану відбувається при наявності позитивного балансу на рахунку і після подачі заявки абонентом
  • Без ліміту по трафіку

Підключити інтернет
в приватний сектор

Проведення інтернету в приватний будинок і на дачу найчастіше проводиться за допомогою мобільного або супутникового каналу. Однак подібні рішення мають ряд обмежень по швидкості, обсягу, стабільності сигналу. Використання кабелю і по цей день є кращим способом підключення інтернету в приватний будинок. Ціна, терміни і можливість проведення саме в ваш район всі ці питання ви зможете уточнити, зв’язавшись з нашими фахівцями.

Телебачення та інтернет
в приватний сектор

Замовивши послугу ТВ та інтернет в приватний будинок, крім підключення інтернету користувач також може отримати широкосмуговий доступ до системи колективного прийому супутникового телебачення. Таким чином у Вашому розпорядженні виявиться більше 400 різних каналів.

Насамперед необхідно вибрати доброго провайдера. Найчастіше перевага віддається тим компаніям, які вже займаються обслуговуванням вашого району, так як їхні послуги підключення обійдуться дешевше. Однак при бажанні і за окрему плату можна попросити провести свої комунікації будь-якого провайдера.

Через віддаленість від комунікацій в приватних секторах найбільш поширене підключення бездротового інтернету супутникового або мобільного. Однак по можливості рекомендується проводити підключення саме по кабелю, так як він забезпечує більш високу швидкість, стабільність і захищеність передачі даних. Найбільш дешевими варіантами проведення інтернету в свій будинок є телефонний або ж вісьмижильний кабель. Трохи більш дорогим, але високошвидкісним рішенням буде прокладка оптоволокна.

Щоб провести високошвидкісний інтернет в приватний будинок, необхідно виконати 3 прості кроки:

  • Визначитися з вибором провайдера.
  • Уточнити з ним всі деталі, вибрати відповідний тариф і укласти договір.
  • Дочекатися, поки майстер прибуде на місце і зробить підключення (зазвичай це відбувається протягом 1 дня).

Ціна проведення інтернету в приватний будинок залежить від віддаленості вашого житла від прокладених комунікацій, обраного типу підключення (телефонний, Ethernet кабель, оптоволокно), обраного тарифного плану, особливих побажань (терміновості, необхідності в установці спеціального обладнання і т.д.).

Тому остаточно відповісти на питання Скільки коштує провести інтернет в приватний будинок майстри зможуть лише після того, як уточнють з Вами всі деталі майбутнього замовлення.