80 грн

Підключення супутникового і кабельного цифрового телебачення

Понад 400 телевізійних каналів в якості !

Вартість підключення кабельного і супутникового телебачення в Дніпрі

Ціна (абонплата) Кількість каналів Якість Вартість підключення Підключення
80 грн | місяць Більше 400 від 1 грн Підключити
  • Висока швидкість з'єднання
  • 400+ Каналів
  • Безкоштовна установка
  • Висока якість зображення
  • Єдиний тарифний план
  • Швидка підтримка 24/7

Підключити супутникове
цифрове телебачення

Широкосмуговий доступ до системи колективного прийому супутникового телебачення стандарту DVBS2. Підключення супутникового ТВ дозволить вам насолоджуватися улюбленими фільмами і передачами навіть в місцях, важкодоступних для проведення наземних комунікацій приватних будинках, дачах, передмістях.

Підключити кабельне
цифрове телебачення

Підключення кабельного цифрового телебачення проводиться по сучасному стандарту DVBT2. Подібний тип підключення забезпечить високу якість перегляду будь-якого з понад 400 телевізійних каналів в якості .

Кращим варіантом підключення телебачення за містом є установка супутникової антени. Вона дозволить вам насолоджуватися переглядом улюблених каналів навіть на значній відстані від міста. Щоб підключити цифрове телебачення без проводів, вам потрібно буде лише одноразово сплатити послуги виїзду майстрів і вартість обладнання, після чого кожен місяць платити лише мінімальну абонплату.

Підключення домашнього ТВ в квартирі може проводитися двома способами по кабелю, або по супутнику. Конкретний вибір часто обумовлюється місцем розташування квартири. Якщо до будинку вже проведено телевізійний кабель, то провести телебачення в квартиру можна буде в найкоротші терміни і з мінімальними витратами. Якщо ж будинок віддалений від комунікацій провайдера, то більш доцільним рішенням буде підключення супутникового ТВ.

Ціна підключення цифрового телебачення в першу чергу обумовлюється місцем проживання абонента. Чим далі будинок знаходиться від зон покриття провайдера, тим більше буде і вартість проведення кабельного цифрового телебачення. Також на ціну впливатиме новизна телевізора, терміновість замовлення, поверховість будівлі і ще ряд факторів. Фінальний прайс ви зможете дізнатися, зв’язавшись з нашими фахівцями і пояснивши їм всі деталі.