від 99 грн

Підключення ОТТ телебачення

Більше 200 високоякісних телевізійних каналів на будь-якому пристрої!

Ціна підключення ОТТ ТВ в Дніпрі

Тариф Ціна (абонплата) Кількість каналів Вартість підключення Підключення
Тариф S 99 грн | місяць 153 каналів (65 HD) від 1 грн Підключити
Тариф M 119 грн | місяць 207 каналів (89 HD) від 1 грн Підключити
Тариф L 159 грн | місяць 225 каналів (108 HD) від 1 грн Підключити

  • Телевізор

    Ви отримуєте можливість перегляду інтернет телебачення на Вашому домашньому телевізорі.
  • Планшет

    Зручний перегляд улюблених передач в будь-якій кімнаті Вашого будинку на планшеті.
  • Телефон

    Дивіться улюблені серіали де б Ви не знаходилися зі смартфона.

Що таке
ОТТ ТВ (OTT TV)

OTT телебачення це технологія надання телевізійних послуг через Інтернет. Абревіатура OTT TV від англ. Over the Top (тобто «Поверх приставки») означає, що глядач може користуватися легальними сервісами перегляду кіно і телебачення поверх різних приставок, нав’язуваних провайдерами інтернету. У більшості випадків один і той же сервіс ОТТ ТВ дозволяє дивитися відео там, де вам зараз зручніше: на смартфоні, планшеті, комп’ютері або телевізорі.

Підключити ОТТ телебачення
через інтернет в Україні

Зараз в Україні використовується безліч способів перегляду телевізійних програм і фільмів – через браузер, скачуванням через торрент, за допомогою послуг IPTV одного з інтернет провайдерів. Однак кожен з цих способів пов’язаний з рядом складнощів і підводних каменів.

ОТТ телебачення в Україні по праву вважається одним з кращих варіантів перегляду ТВ. OTT TV України дозволяє дивитися телеканали онлайн без прив’язки до провайдера і навіть пристрою – подивитися ТВ через Інтернет можна на будь-якому зручному для Вас девайсі: плазмі, ноутбуці, планшеті і навіть смартфоні.

Головна відмінність OTT від IPTV полягає в тому, що друга технологія використовує підключення до конкретного провайдера і доступ до послуг через іншого провайдера (наприклад, мобільний інтернет) просто неможливий. Тоді як послугами OTT можна користуватися з будь-якого пристрою при підключенні через будь-який канал.

Для підключення послуги ОТТ ТВ необхідно завантажити і встановити спеціальну програму OTT Player. Після цього буде потрібно виконати його налаштування в залежності від моделі вашого телевізора або іншого пристрою, здійснити реєстрацію, додати список каналів. Виконати всі ці дії людині без спеціальних знань і навичок буде проблематично. Тому, набагато простіше і швидше буде зв’язатися з співробітниками нашої служби підтримки, які вислухають всі ваші побажання і підключать вам OTT TV максимально швидко і якісно.

Замовте БЕЗКОШТОВНЕ підключення інтернет-телебачення і отримайте місяць перегляду в ПОДАРУНОК!
Телефонуйте нам по одному з номерів
+380 (56) 71-99-000
+380 (68) 71-99-000
+380 (73) 71-99-000
+380 (99) 71-99-000

Надання послуги телебачення здійснюється на підставі договору про надання невиключних майнових прав, укладеного з ТОВ “ОТТ УКРАЇНА” (сервіс TRINITY і Sweet.tv). Ми не займаємося ретрансляцією в кабельних мережах або використанням IPTV – послуга надається на основі технології OTT і виключно в правовому полі.