Компанія «DTS», що має свою транспортну оптоволоконну мережу по ВСІЙ території міста Дніпра, пропонує послуги з побудови корпоративної мережі, що зв’язує територіально розподілені офіси компанії-клієнта оптичними каналами, призначеними для швидкісної передачі даних (до 1 Гбіт / с) і доступу до глобальної мережі Інтернет.

Більш ніж 10-ти річний досвід компанії в даній області дозволяє запропонувати нестандартні рішення по наданню послуг зв’язку своїм абонентам, що допоможе клієнтам значно скоротити витрати на зв’язок при високій якості надаваних услуг.Наша компанія має честь запропонувати Вам:

  • вирішення проблеми «останньої милі»;
    підключення до оптичних вузлів за технологією Fast Ethernet зі швидкістю передачі даних до 100 Мбіт / с;
  • підключення до оптичних вузлів за технологією Gigabit Ethernet зі швидкістю передачі даних до 1000 Мбіт / с (1Гбіт / с) (як за типовим, так і за індивідуальним проектом);
  • організацію корпоративних каналів передачі даних;
  • забезпечення і створення додаткових цифрових каналів зв’язку і збільшення пропускної здатності існуючих у міру необхідності (на вимогу клієнтів);
  • надання послуги (VoIP) IP-телефонії (Росія, СНД, Європа, США).

На будь-якому етапі існування корпоративної мережі клієнтам компанії «DTS» можуть бути надані додаткові сервіси та послуги, в тому числі підключення до мережі Інтернет.

Успішне ведення бізнесу, спілкування з родичами в інших країнах або просто підготовка реферату або курсової роботи – для вирішення цих та багатьох інших завдань необхідний якісний і надійний інтернет канал. Місія компанії «DTS» – надання стабільного підключення до мережі Інтернет, як для бізнесу, так і для приватних абонентів.

Клієнтами компанії «DTS» стають як окремі приватні особи, так і великі офіси з великою кількістю співробітників, які найбільш вимогливі до якості і надійності доступу в мережу Інтернет. Якщо Вам необхідно провести кабельний інтернет в Дніпропетровську, співробітники компанії «DTS» легко підключать вас по виділеній оптико-волоконної лінії. Саме такий вид підключення найбільш популярний останнім часом, тому що має масу переваг: широка лінія пропускання (забезпечує моментальну передачу сигналу на далекі відстані при мінімальних втратах), низький рівень шумів, висока захищеність від перешкод, виключення несанкціонованого доступу до інформації і т.д.

Компанія “« DTS »” організовує велику кількість акцій, за допомогою яких можна ще більше економити при оплаті інтернету. Підключивши до інтернету нову юридичну особу, ви отримуєте бонус в розмірі першої абонплати підключеного абонента. Проводити оплату послуг можна online, не виходячи з дому, за допомогою кредитної картки, а також стандартно через відділ для абонентів, будь платіжний термінал або Банк.

Наші партнери