Підтримка клієнтів

Ми працюємо для вас!

``Запроси друзів``

АКЦІЯ! Запроси друга і отримай місяць безкоштовного інтернету в подарунок!

від 90 грн

Cтабільний Інтернет

Проводимо інтернет в приватний сектор і в квартири.

Підключення інтернету в Дніпрі

Тариф Швидкість інтернету Вартість підключення Ціна (абонплата) Підключення
Інтернет «Домашній» до 500 Мбіт/с*** від 1 грн від 90 грн/місяць Підключити
Інтернет «Оптоволокно» до 500 Мбіт/с*** від 1 грн від 150 грн/місяць Підключити

 

***при наявності технічної можливості

 


Чому хочуть підключитися до інтернету від DTS

 • Стабільна швидкість інтернету
  Заявлена швидкість інтернету до 500 Мбіт/сек.
 • 400+ Каналів
  Супутникове телебачення стандарту DVB-S2 представлено сигналами супутників : HotBird 13в.д.; Sirius 5в.д.; Amos 4 з.д.; Eutelsat W4 36в.д.
 • Індивідуальні тарифні плани
  Ми працюємо з фізичними та юридичними особами. Під кожного існує гнучка тарифна сітка.
 • Безкоштовна установка
  Не потрібно додатково оплачувати за метраж кабелю, при підключенні
 • Цілодобова турбота про клієнтів 24/7
  +380 (56) 71-99-000
  +380 (73) 71-99-000
  +380 (99) 71-99-000
  +380 (68) 71-99-000
 • Телефонія
  Підключення - від 1 робочого дня! (При наявності сприятливої мережевої інфраструктури в Вашому будинку)

Інтернет в Дніпрі
від інтернет провайдера DTS

Інтернет провайдер “DTS” надає послуги проведення інтернету в квартири і приватний сектор. Так само в тарифній сітці є комерційні пропозиції по підключенню інтернету в офіси для юридичних осіб.

Телебачення

Широкосмуговий доступ до системи колективного прийому супутникового телебачення стандарту DVB-S2, наземного цифрового телебачення стандарту DVB-T2.

 • 400+
  Каналів

Відповіді на часті запитання про підключення інтернету і ТБ в Дніпрі

Алгоритм підключення інтернету в Дніпрі досить простий:

 1. Вам потрібно зв’язатися з нашими фахівцями. Для цього можна залишити заявку за посиланням, або ж зателефонувати на будь-який з представлених на сайті номерів телефону.
 2. Фахівці уточнять у вас адресу підключення і допоможуть вибрати найбільш відповідний тарифний план.
 3. Після цього в самий найближчий час до вас прибудуть наші майстри і виконають всі роботи з підключення.

Вибір конкретного тарифу підключення інтернету в Дніпрі завжди обумовлюється індивідуальними потребами кожного користувача. Для домашнього використання пенсіонером буде досить і найдешевшого пакета, тоді як для великої родини або офісу краще вибрати тариф з більш високою швидкістю.

Залиште заявку на підключення та уточніть, для яких саме цілей ви будете використовувати інтернет. Наші фахівці вийдуть з вами на зв’язок і допоможуть визначитися з тим, який інтернет буде краще підключити в конкретно вашому випадку. Ми можемо запропонувати гнучку тарифну сітку під потреби кожного користувача.

Ціна підключення інтернету DTS в Дніпрі буде змінюватися в залежності від вашої локації, обраного виду підключення, терміновості замовлення і ще ряду чинників. Якщо в ваш будинок вже проведено наш кабель, то підключення інтернету може бути проведено абсолютно безкоштовно. Залиште заявку і дізнайтеся, скільки буде коштувати проведення інтернету ДТС саме до вас.

Щоб виконати підключення супутникового телебачення в Дніпрі, вам буде досить просто залишити нам заявку із зазначенням свого імені, номеру телефону та адреси. Наші фахівці вийдуть з вами на зв’язок і допоможуть визначитися з тим, як саме буде краще підключити супутникове телебачення саме до вашого будинку.

Ціна підключення супутникового телебачення в Дніпрі буде залежати від вашого місця розташування, наявності необхідного обладнання, необхідної терміновості виконання робіт і т. д. Більш конкретні цифри ви зможете дізнатися лише після того, як наші фахівці ознайомляться з вашим замовленням і складуть кошторис.

Новини03.05.2022

«Буханочка» працює на благо перемоги рідної України

Нещодавно отримали відеозвіт https://www.facebook.com/dtsinternet/videos/3902044763253724 від наших бійців. Тепер «буханочка» працює на благо перемоги рідної України і ми безмежно цим пишаємося. Хлопці бережіть себе! Перемога на нашому боці! Слава Україні! Героям Слава! Інтернет-провайдер DTS …

Новини01.05.2022

С ДНЕМ ВЕСНЫ И ТРУДА

1 мая, наверное, всегда будет ассоциироваться с выражением «Мир, Труд, Май», однако сейчас как никогда понимаешь пожелания Мира и Мирного неба над головой. И мы верим в победу Украины и благодарим каждого защитника и защитницу, каждого волонтера, которые помогают и борются за счастливое будущее в нашей родной Украине 🇺🇦 Интернет-прова …

Новини01.05.2022

З ДНЕМ ВЕСНИ ТА ПРАЦІ

1 травня мабуть завжди буде асоціюватися з висловом «Мир, Труд, Май», проте зараз як ніколи розумієш побажання Миру та Мирного неба над головою. І ми віримо в перемогу України та дякуємо кожному захиснику та захисниці, кожному волонтеру, які допомагають та боряться за щасливе майбутнє в нашій рідній Україні Інтернет-провайдер DTS! …