399 грн

Підключення IP-телефонії в офісі

IP-телефонія - дешевший, якісний і безпечний спосіб ведення телефонних розмов!

IP-телефонія в офісі: ціна в Дніпрі

Підключення номерної лінії для юросіб Підключення номерної лінії для фізосіб Абрнплата за телефон Безномерна лінія Підключення
399,00 грн 199,00 грн 114,60 грн 69,60 грн Підключити
  • Тарифи на міжміські/міжнародні розмови встановлюються відповідно до чинних нормативних актів в галузі зв’язку.

IP-телефонія в офісі:
що це і як працює

IPтелефонія це телефонний зв’язок, який працює через інтернет. Принцип роботи IPтелефонії полягає в тому, що під час розмови ваш голос переводиться в цифровий формат і в такому вигляді передається через інтернет. Інша сторона, отримавши ці дані, розшифровує їх і відтворює голос, який і чує співрозмовник.

IP-телефонія
переваги для офісу

Простий принцип роботи забезпечує IP-телефонії цілий ряд переваг перед звичайними мережами:

  • Ціна. В першу чергу IP-телефонія є дешевшим варіантом, так як абоненту не потрібно купувати дороге обладнання і утримувати штат обслуговуючого персоналу.
  • Масштабованість. Число ліній IP-телефонії можна в лічені хвилини як збільшити, так і зменшити до необхідної кількості.
  • Безпека. Завдяки цифровому формату сигналу його легко можна зашифрувати і захистити від прослуховування.
  • Інтегрованість. IP-телефонія без проблем об’єднується з будь-якими CRM-системами та іншими бізнес-додатками: 1С, MS Office, Бітрікс24 і т.д.

Якщо до вашого офісу вже прокладений інтернеткабель, то для підключення IPтелефонії вам буде потрібно лише зв’язатися зі своїм провайдером і запросити у нього дану послугу. Якщо ж кабель до вашого будинку ще не підведено, необхідно буде попередньо замовити його прокладку.

Налаштування IPтелефонії в офісі умовно ділиться на 2 етапи:

  • Налаштування обладнання підключення телефонів, установка необхідного програмного забезпечення, авторизація користувачів в системі.
  • Налаштування сервера призначення номерів під’єднаних пристроїв, установка шифрування, підключення інших додаткових послуг.

IPтелефонія допомагає економити на зв’язку.