Підключення інтернету через телефон на ПК є незамінною функцією не тільки в подорожах, коли у вас немає іншого джерела зв’язку, але і в повсякденному житті – при переїзді на нову квартиру, у разі проблем з кабельним інтернетом та ін. У цій статті ми докладно розповімо, як роздати інтернет на ПК або ноутбук з телефону за допомогою кабелю USB або Wi-Fi мережі. 

Як роздати інтернет із телефону через точку доступу Wi-Fi? 

Якщо раніше, у старих моделях смартфонів для цього доводилося використовувати різні сторонні програми, то у сучасних пристроях подібна функція закладена спочатку. Давайте розглянемо, як користуватися цією функцією на двох найпоширеніших операційних системах: Android та iOS.

Як роздати інтернет з Android телефону?

Насамперед заходимо в Налаштування, в розділі Бездротові мережі натискаємо Ще … і вибираємо пункт Режим модему

Так як в даному випадку нас цікавить лише роздача інтернету через Wi-Fi, то активуємо функцію Точка доступу Wi-Fi і переходимо до Налаштування точки доступу

Тут перш за все переходимо в розділ Керувати дозволеними пристроями та активуємо функцію Підключати всі пристрої, щоб не доводилося додавати кожен пристрій вручну.

Після цього заходимо в розділ Налаштувати точку доступу та задаємо потрібні параметри – ім’я мережі, пароль. Натискаємо Зберегти та активуємо точку доступу установкою галочки, після чого пробуємо підключитися до нової мережі зі свого комп’ютера.

Як роздати інтернет із телефону Apple?

Тут все відбувається простіше та швидше. Також заходимо в Налаштування, далі в пункт Режим модему. Пароль задається автоматично, так що можна відразу активувати точку доступу та намагатися підключатися з комп’ютера. 

Як роздати інтернет із телефону на ПК через USB?

Цей спосіб роздачі є найпростішим і найшвидшим, але має великий недолік – інтернет з телефону можна роздати лише на один пристрій. Якщо ж більшого вам і не потрібно, то давайте розглянемо, як виконати підключення:

  1. Насамперед вам, звичайно, потрібно буде підключитися телефон до свого комп’ютера через USB-кабель. 
  2. У телефоні переходимо в Налаштування, пункт Ще … і вкладка Режим модему – все, як описано в попередньому розділі.
  3. Ставимо галочку напроти пункту USB-модем.

Після цього комп’ютер повинен автоматично підключитися до нової мережі. Якщо цього не сталося. необхідно увімкнути цю мережу на самому комп’ютері.

Для цього натисніть комбінацію клавіш Win+R, введіть ncpa.cpl і натисніть Enter. Далі клацніть правою кнопкою миші по всіх мережах під назвою Ethernet і натисніть Увімкнути. Зазвичай мережа Android називається Ethernet 3, проте можливі й відмінності, тому краще увімкнути всі. Після цього все має запрацювати. 

Найчастіші питання на тему підключення інтернету через телефон.

Скільки комп’ютерів можна підключити до одного телефону?

У різних моделях телефону встановлено різні обмеження. У деяких моделях максимальне чисто підключень 10, в інших 7. На практиці експерти не радять підключати більше 5 пристроїв, інакше такий режим роботи може призвести до перегріву смартфона і занадто швидкого використання ліміту трафіку. 

Чи можна заборонити підключення комп’ютера до інтернету смартфона?

У телефонах Android можна або заборонити підключення пристроїв без дозволу, або вимкнути вже підключені пристрої. Усі ці дії можна виконати в пункті налаштування Керувати дозволеними пристроями.

Як обмежити трафіку комп’ютера з телефону?

У телефонах на Android необхідно знайти в Налаштуваннях розділ Використання даних, встановити галочку навпроти пункту Обмеження мобільних даних та вказати межу цього обмеження на графіку. 

Share