Роздумуючи над тим, залишатися жити в місті, або перебиратися кудись ближче до природи, в числі інших факторів важливо обміркувати також і питання, скільки коштує підключити інтернет в приватний будинок чи село. В сучасний час високих технологій важко і уявити собі життя без інтернету. Тому вартість його проведення в обране місце може стати важливим чинником при ухваленні рішення про переїзд.

Скільки коштує провести кабельний інтернет в приватний будинок чи село

Давайте розглянемо, від яких основних факторів залежить, скільки коштує підключити провідний інтернет в приватний будинок:

  • Локація.

В першу чергу ціна, а часто і можливість проведення інтернету в приватний будинок залежить від його місцезнаходження. Якщо будинок розташований близько до міста або до ліній комунікацій провайдера, то підключення займе зовсім небагато часу і обійдеться не так дорого. Якщо ж кабель доведеться тягнути на велику відстань, то ціна буде збільшуватися за кожен кілометр. А у випадку з зовсім віддаленими локаціями провайдер може просто відмовитися від прокладки мереж. З картою покриття провайдеру DTS можна ознайомитись на сторінці.

  • Тип кабелю.

Найдешевше обійдеться підключення інтернету по телефонній лінії. Однак в цьому випадку доведеться миритися з низькою швидкістю, високим пінгом і можливими розривами. Трохи більш дорогим і якісним варіантом є прокладка крученої пари. Ну і найкращим способом проведення інтернету в село по праву вважається оптоволокно. Подібний спосіб хоча і відрізняється досить високою ціною прокладки, зате з лишком компенсує це високою швидкістю, надійністю і безпекою передачі даних.

  • Обраний тариф.

Для перегляду фільмів, сайтів і спілкування в соцмережах може вистачити і найдешевшого тарифу. Тоді як для роботи і одночасного підключення декількох користувачів краще вибрати тариф дорожче, але з більш високою швидкістю.

З доступними для підключення тарифами в приватному секторі Дніпра можна ознайомитися на нашій сторінці.

  • Необхідність додаткового обладнання.

Досить часто процес підключення не обмежується одним лише проведенням кабелю. Може знадобитися також установка і налаштування роутера, розводка кабелів по кімнатах, укладка короба, монтаж ретранслятора для передачі сигналу в віддалені частини двору і т.д. Подібні питання вирішуються в приватному порядку з кожним окремим клієнтом.

Порада. Щоб заощадити і підключити інтернет в приватний сектор максимально дешево, домовтесь про одночасне підключенні з сусідами. Провайдеру доведеться тягнути кабель в будь-якому випадку, а ви зможете розділити загальні витрати на кількох людей.

Більш детально дізнатися про те, скільки коштує провести інтернет в різні села Дніпра і які тарифи там доступні ви зможете за посиланням.

Часті питання про підключення інтернету в приватний будинок чи село

Скільки коштує найдешевший інтернет у приватний будинок?

Абонплата за інтернет компанії DTS для приватного сектору починається від 150 грн. на місяць. За таку ціну ви отримаєте надійне підключення зі швидкістю 10 Мбіт/с.

Скільки коштує підключити 100 Мбіт інтернет у приватний будинок?

Ціна 100 мегабітного інтернету компанії DTS складає 250 грн/міс. Вартість підключення розпочинається від 1 грн. і може зрости в залежності від віддаленості вашого будинку та інших факторів. 

Від чого залежить вартість підключення інтернету до села чи приватного будинку?

Ціна проведення інтернету в селі залежить від чотирьох основних факторів: розташування будинку, обраного типу підключення (кабель або супутник), обраного тарифного плану та необхідності встановлення додаткового обладнання (роутера, ретранслятора тощо).

Як дізнатися точну вартість підключення інтернету до приватного будинку?

Будь-яку інформацію про вартість підключення та тарифи компанії DTS для приватного сектору та сіл можна отримати по одному з наших телефонів:

+380 (56) 71-99-000

+380 (68) 71-99-000

+380 (73) 71-99 -000

+380 (99) 71-99-000Або ж напишіть на пошту dts@dts.net.ua і ми відповімо у найближчий час.

Share