Наші партнери та друзі ТОВ «Укрчерметавтоматика надають телекомунікаційні послуги на підставі нормативних документів, технічних вимог, правил експлуатації в галузі зв’язку. Фахівці технічного відділу компанії проводять роботу з технічного обліку, проектування та технічного нагляду на телекомунікаційній мережі.

При реалізації будь яких проектів виконуються роботи з підготовки відомостей про внутрішнє інженерне обладнання, внутрішні мережі інженерно-технічного забезпечення про перелік інженерно-технічних заходів:

–   роботи з підготовки проектів щодо будівництва каналізації електрозв’язку, виконання вводів,  будівництва волоконно-оптичних мереж в кабельній каналізації електрозв’язку та повітряних волоконно-оптичних ліній ;

–  формування  виконавчої документації ;

–  облік існуючої телекомунікаційної мережі;

–  при необхідності, складаються технічні завдання для замовника;

–  технічний нагляд під час виконання робіт з будівництва, ремонту то що.

Для комфортної співпраці з клієнтами, фахівці компанії забезпечують професійний підхід у вирішенні питань з підключення «Інтернет», телефонного зв’язку, телебачення в приміщення  багатофункціональних комплексів, приватних приміщень то що. Також проводять попередні розрахунки витрат на єдину структуровану кабельну систему (СКС) для забезпечення телекомунікаційних послуг.

 Ці розрахунки дають можливість зробити порівняльну характеристику щодо витрат, показують доцільність використання СКС замість побудови окремих мереж для «Інтернет», телефону, телебачення.
Для того, щоб скористатися послугами компанії ТОВ «Укрчерметавтоматика слід звернутися за вказаними нижче контактами.

ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Максим:

Viber: +380 (67) 702-21-21

Телефон для зв’язку: +380 (95) 408-27-67

Олександр:

Viber: +380 (50) 320-40-40

Телефон для зв’язку: +380 (67) 320-40-40

Share