Патч-корд – це частина інтернет-кабелю зі встановленими на кінцях конекторами. Він служить для приєднання різних пристроїв до передавача сигналу. Щоб уточнити всі умови та купити патчк-корд, залиште заявку або зв’яжіться з нашими спеціалістами будь-яким із наведених нижче способів:

Залежно від ваших конкретних потреб, у нас можна купити різні види патч-корд кабелів:

Купити UTP патч-корд

Даний провід відрізняється доступною ціною і при цьому забезпечує надійний безперебійний зв’язок між обладнанням на максимальній швидкості, що надається. Мінусом даного типу кабелю можна назвати те, що він не екранований від зовнішнього впливу, тому найчастіше використовується в домашніх умовах, де немає великої кількості випромінюючого перешкоди обладнання.

Купити FTP патч-корд

Цей варіант найкраще підійде для різних офісних приміщень. Подібний кабель екранований шаром фольги, що добре захищає сигнал від зовнішніх перешкод.

Купити оптичний патч-корд

Через дорожнечу подібні види кабелю використовуються тільки там, де потрібна передача великих обсягів даних за мінімальний термін. Оптоволоконний патч-корд найчастіше купують великі підприємства, котрим критично важлива висока швидкість обміну інформацією.

У нас ви зможете замовити та купити патч-корд будь-якої довжини: 2, 5, 10, 15, 20 метрів. Або ж озвучте свої побажання, і ми зробимо патч-корд під ваші параметри.

Замовити послугу

Телефони для зв’язку:
+380 (56) 71-99-000
+380 (68) 71-99-000
+380 (73) 71-99-000
+380 (99) 71-99-000


Час роботи: Цілодобово