Шановні абоненти!

Повідомляємо вам ще один зручний спосіб оплати послуг компанії DTS – через термінали IBox. На території України знаходиться понад 7000 активних терміналів IBox, 270 з яких встановлені у найдоступніших точках Дніпра. Зручність розташування, висока надійність та безпека, низька комісія – завдяки всім цим перевагам поповнення інтернету DTS стало ще простіше.  

Натиснувши на кнопку нижче, ви відкриєте карту, на якій легко зможете знайти IBox термінали поруч з вами. Також на цій сторінці розташована інструкція, як поповнити інтернет через термінал IBox двома різними способами та відповіді на найчастіші запитання наших клієнтів.  

Оплата через Ibox (спосіб 1)

Оплата через Ibox (спосіб 2)

Часті питання про оплату інтернету через термінал IBox

 

Що таке термінали IBox?

IBox – це одна з перших компаній на ринку миттєвих платежів в Україні. Заснована у 2006 році, на даний момент вона налічує понад 7000 активних терміналів, через які можна оплатити понад 1600 різноманітних послуг.  

Через термінал IBox не прийшли гроші, що робити?

У разі виникнення будь-яких проблем при оплаті або питань по роботі терміналу, вам допоможе гаряча лінія IBox, яка доступна за телефоном 0 800 300 102. Підтримка IBox працює цілодобово як по вказаному телефону, так і в чаті на сайті, Telegram, Viber або Messenger.

Яка комісія в терміналах IBox?

Сьогодні комісія на оплату інтернету DTS через термінал IBox становить 1% незалежно від суми платежу. Проте точну суму краще уточнювати безпосередньо під час проведення платежу, оскільки вона може змінитися.

Через скільки приходять гроші у терміналах IBox?

Зазвичай усі платежі відбуваються майже миттєво. Якщо платіж не було зараховано протягом декількох хвилин, зверніться до служби підтримки терміналів IBox для з’ясування причин.