Шановні абоненти!

Повідомляємо вам, що оплатити інтернет компанії DTS можна і через мережу терміналів ФК Система. В Україні розташовано близько 6500 подібних платіжних точок, понад 100 з яких знаходяться у Дніпрі. Тож тепер оплата інтернету стала ще простішою та доступнішою! 

Нижче ви знайдете посилання на карту розташування терміналів ФК Система, а також інструкцію, як двома різними способами можна знайти компанію DTS у загальному списку послуг та зробити оплату. Крім цього, в кінці сторінки ви зможете ознайомитися з відповідями на найчастіші запитання наших клієнтів щодо роботи даної мережі терміналів.  

ФК Система (Спосіб 1)

ФК Система (Спосіб 2)

Часті питання щодо оплати інтернету через термінал ФК Система

 

Що таке термінали ФК Система?

ТОВ ФК Система – це фінансова компанія України, яка займається встановленням, підключенням та обслуговуванням власних платіжних терміналів, через які можна здійснювати оплату більш ніж 5500 різних послуг. 

ФК истема не прийшли гроші, що робити?

У разі виникнення будь-яких проблем можна звернутися на гарячу лінію ФК Системи за телефонами +38 099 024 1857 або +38 067 847 0577. Служба підтримки працює без вихідних з 08:00 до 20:00.

Яка комісія у терміналах ФК Система?

Сьогодні комісія на оплату інтернету DTS через термінал ФК Система становить 1% незалежно від суми платежу. Проте точну суму краще уточнювати безпосередньо під час проведення платежу, оскільки вона може змінитися. 

Через скільки приходять гроші у терміналах ФК Система?

Зазвичай усі платежі відбуваються майже миттєво. Якщо платіж не було зараховано протягом декількох хвилин, зверніться до гарячої лінії служби підтримки терміналів ФК Система для уточнення деталей.