Шановні абоненти!

Повідомляємо вам, що крім мережі терміналів, оплатити послуги компанії DTS можна і онлайн на сайті EasyPay. Подібний спосіб значно полегшує процес поповнення інтернету, адже тепер усі операції можна виконувати з будь-якого зручного місця у будь-який зручний час за допомогою свого смартфона. 

Щоб поповнити рахунок DTS на сайті EasyPay онлайн, необхідно лише перейти за вказаним нижче посиланням і виконати дві прості дії:

  1. Ввести номер договору та суму оплати. Натиснути “Продовжити”. 
  2. Ввести реквізити картки, з якої буде здійснено оплату та натиснути “Оплатити”. 

Готово! Ваш рахунок буде поповнено найближчим часом. 

Як оплатити на сайті easypay.ua

Часті питання щодо оплати інтернету через сайт EasyPay

 

При оплаті на сайті EasyPay не прийшли гроші, що робити?

У разі виникнення будь-яких проблем при оплаті або питань з приводу роботи сервісу, вам необхідно буде перейти на сторінку https://easypay.ua/contacts та зв’язатися зі службою підтримки EasyPay будь-яким із зазначених способів.

Яка комісія при оплаті на сайті EasyPay онлайн?

Комісія на сайті EasyPay розраховується залежно від розміру платежу. Введіть номер договору та суму, на яку бажаєте поповнити рахунок, та система здійснить підрахунок необхідної комісії. 

Через скільки приходять гроші при оплаті на сайті EasyPay онлайн?

Зазвичай усі платежі відбуваються майже миттєво. Якщо платіж не було зараховано протягом декількох хвилин, зверніться до служби підтримки EasyPay online, щоб дізнатися про причини.