Шановні абоненти!

Повідомляємо вам ще один зручний спосіб оплати послуг компанії DTS – через термінали EasyPay. В Україні розташовано понад 17 500 активних терміналів ІзіПей, 235 з яких знаходяться у найдоступніших точках Дніпра. Завдяки цьому ви легко зможете поповнити свій рахунок по дорозі на роботу, або ж просто вийшовши в магазин за покупками! 

Нижче ви знайдете карту розміщення терміналів EasyPay, а також інструкцію щодо того, як двома різними способами можна знайти компанію DTS у загальному списку послуг та здійснити оплату.  

Easypay (Спосіб 1)

Часті питання щодо оплати інтернету через термінал EasyPay

 

Що таке термінали EasyPay?

EasyPay – це одна з найбільших мереж платіжних терміналів в Україні, яка з 2007 року займається встановленням, підключенням та обслуговуванням власних платіжних точок. 

Через термінал EasyPay не надійшли гроші, що робити?

У разі виникнення будь-яких проблем при оплаті або питань по роботі терміналу, вам допоможе цілодобова гаряча лінія EasyPay, яка доступна за телефоном 0 800 60 30 03.

Яка комісія в терміналах EasyPay?

Комісія терміналу EasyPay може змінюватись в залежності від суми платежу. Після того, як ви введете номер договору та суму, на яку бажаєте поповнити рахунок, термінал автоматично розрахує розмір комісії. Так що ви заздалегідь знатимете, яку фінальну суму вам потрібно буде внести для успішної оплати. 

Через скільки приходять гроші у терміналах EasyPay?

Зазвичай усі платежі відбуваються майже миттєво. Якщо платіж не було зараховано протягом декількох хвилин, зверніться на гарячу лінію служби підтримки терміналів EasyPay для уточнення деталей.