Друзі, маємо новину, якою хочемо поділитися.
Нещодавно DTS Internet пройшов чергове тестування на відповідність державним стандартам параметрів та розрахунку показників якості передачі даних та доступу до мережі Інтернет.
Ми дійсно горді, що наша праця не марна та відповідає державним стандартам за усіма показниками. Ми пишаємось тим, що надаємо якісні послуги для Вас.

Висновки протоколу від 25.01.22:
За результатами проведених вимірювань параметрів якості надання послуги із передачі даних та доступу до мережі Інтернет на мережі постачальника електронних комунікаційних послуг ТОВ «Укрчерметавтоматика», встановлено, що в період проведення вимірювання, показник:
«Відсоток успішних реєстрацій у мережі для послуг із доступу до мережі Інтернет» відповідає;
«Відсоток відмов для послуг із доступу до мережі Інтернет» відповідає;
«Відсоток реєстрацій, які відповідають нормам за часом реєстрації в мережі для послуг із доступу до мережі Інтернет» відповідає;
«Відсоток незадовільних з’єднань за швидкістю передавання даних для послуг із доступу до мережі Інтернет відповідає встановленим граничним нормам рівням якості надання послуги із передачі даних та доступу до мережі Інтернет, що затверджені наказом Адміністрації Державної служби спеціалізованого зв’язку та захисту інформації України від 28.12.2012 № 803.
Дякуємо, що обираєте DTS Internet❣️

Заявка на підключення: https://dts.net.ua/zayavka-na-podklyuchenie
Способи зв’язку:
☎️ +38(099)71-99-000
☎️ +38(068)71-99-000
📞 +38(073)71-99-000 Viber/Telegram
🌐https://dts.net.ua

Share